Антикоррупционный портал job-sbu.org > Война на Донбассе > Танки террористов ремонтируются на предприятии Ахметова
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Танки террористов ремонтируются на предприятии Ахметова

21:35 24.08.2014 495

На территории шахты Должанская-Капитальная ремонтируют подбитые танки террористов ЛНР. Со слов местных жителей, 24 августа танки на предприятие завозили на железнодорожных вагонах. Там же российские наемники обучают будущих танкистов.

Напомним, шахта Должанская-Капитальная принадлежит крупнейшему энергетическому предприятию Украины ДТЭК,

Как сообщалось ранее, в информационном сообщении компании не подтверждается факт захвата террористами предприятий ДТЭК Свердловантрацит (шахты Должанская-Капитальная), но очевидцы утверждают обратное.

По материалам: informator.lg.ua


  • Гость: Це були підприємства Ахметова, тепер це належить жителям Донбасу, які захищають свої життя та свої думки, які суперечать новій владі. А за це, Порошенко продовжує знищувати їхні міста, та відбирати їхні життя! Хто б з вас не захищався, якщо б на вас напали? я думаю, що кожен так би вчинив! І як можна вбивати тих, що висловили свою точку зору? це не демократія виходить, а тоталітаризм!
  • Гость: Все що раніше належало олігархові, тепер буде надбанням народу. Саме так має бути. Не маючи в своєму арсеналі військове техніки, у ополчення немає вибору, як не ремонтувати розбиту техніку. Так вони зможуть на рівних захищати свою землю і незалежність. Припинення воєн принесло куди більше радості, ніж відновлювати і заново використовувати бойові одиниці.