Антикоррупционный портал job-sbu.org > Новости и происшествия > Справу міліціонерів-хабарників передали до суду
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Справу міліціонерів-хабарників передали до суду

09:30 18.05.2011 0 366

Столична прокуратура затвердила обвинувальний висновок та направила до суду кримінальну справу відносно трьох колишніх співробітників одного з райвідділів міліції Київської області. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури м.Києва.

Свого часу вони організували злочинну групу, яка займалася вимаганням хабарів та схилянням громадян на скоєння злочинів.

Так, у лютому минулого року стосовно особи, яка раніше притягувалася до кримінальної відповідальності за вживання наркотичних засобів, було сфальсифіковано матеріали щодо зберігання нею наркотиків та незаконно порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 309 КК України.

Крім того, вказані працівники міліції використовували дану особу з метою вимагання та одержання хабарів. Примушували її зустрічатися з тими, хто збуває наркотичні засоби з метою отримання від них матеріальних благ за непритягнення до кримінальної відповідальності після їх затримання.

Зокрема, правоохоронці затримали у Києві чоловіка, стосовно якого сфальсифікували матеріали кримінальної справи про незаконний обіг наркотичних засобів, та згодом одержали від його родичів хабара у сумі майже 30 тисяч гривень.

unn.com.ua