Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Справа екс-судді Зварича наближається до завершення — співробітник СБУ
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Справа екс-судді Зварича наближається до завершення — співробітник СБУ

10:00 30.05.2011 0 595

Рішення у справі екс-судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича буде винесено в кінці 2011 — на початку 2012 року.

Таку думку висловив начальник Головного управління по боротьбі з корупцією СБУ Віктор Тріпак в ході прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

«Про справу Зварича хотілося б доповісти, що справа наближається до завершення. Я думаю, що суд поставить в цій справі крапку. Може бути, в кінці цього року, може, на початку наступного. Зараз, на даному етапі, тривають або дебати, або ж якась інша стадія судового процесу », — повідомив В. Тріпак.

При цьому співробітник СБУ не зміг уточнити, який судовий вирок загрожує І. Зваричу, лише додавши, що стаття, за якою екс-суддя проходить у справі тягне за собою серйозне покарання. «Стаття там важка, там частина 3 статті 38 (Кримінального кодексу України — ред.). Він вже два роки знаходиться під вартою. Ми його затримали 9 березня », — підкреслив він.

Нагадаємо, 2 грудня 2008 року проти тодішнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за хабарництво в особливо великих розмірах. Під час обшуку в робочому кабінеті та на квартирі Зварича працівники СБУ вилучили 1 млн. доларів і 2 млн. гривень.

12 грудня Зварич був оголошений в розшук, 18 грудня Верховна Рада дала згоду на його звільнення з посади та арешт.

9 березня 2009 екс-голова Львівського апеляційного адміністративного суду був затриманий у Львові на даху його власного будинку.

golosua.com