Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > СБУ: корупціонерів все більше і більше
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

СБУ: корупціонерів все більше і більше

07:30 12.05.2011 0 419

Щорічно кількість виявлених Службою безпеки України корупціонерів збільшується приблизно на 15%.
Про це заявив начальник Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ Юрій Пилипюк на круглому столі «Боротьба з корупцією в Україні: стан і проблеми», повідомляє газета «Дело».
Так, за його даними, якщо в 2009 році СБУ та за її матеріалами іншими правоохоронними органами було порушено 750 кримінальних справ, то у 2010 році їх вже було 1107, а за чотири місяці 2011 таких кримінальних справ — 382.
Пилипюк підкреслив, що, в той же час, зростає і рівень притягнених до кримінальної відповідальності посадових осіб, повідомляє видання.


Це, зокрема, заступники голів державних відомств, інспекцій, начальники підрозділів правоохоронних органів, судді районних судів і керівники органів місцевої влади.
Пилипюк також сказав, що в Україні корупцією в тій чи іншій мірі уражені всі гілки влади.
«Більше за все — ті структури, діяльність яких пов’язана з державним цільовим фінансуванням, розподілом і використанням бюджетних асигнувань, експортом та імпортом, здійсненням правосуддя, правоохоронною діяльністю, землекористуванням, ліцензуванням, митним та податковим контролем», — йдеться у публікації.

pravda.com.ua