Антикоррупционный портал job-sbu.org > Без рубрики > Розкішний маєток Порошенка у «стилі Білого дому» поповнився капличкою
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Розкішний маєток Порошенка у «стилі Білого дому» поповнився капличкою

20:00 25.04.2011 643

Маєток Порошенка у Кончі Заспі будується вісім років. За цей час на його території з’явилася маленька церква.
Грандіозна дача голови Ради Нацбанку Петра Порошенка у «євроселі» Козин під Києвом досі порожня. Однак на її території тепер розмістилася капличка.
Про це свідчать останні фото, зроблені нещодавно блогером winnie the pooh.

Зовнішній вигляд маєтку майже не змінився з 2007-го року, коли були зведені усі «коробки» будівель, і лишалися лише внутрішні роботи.

Проте деякі зміни у садибі Порошенка таки відбулися. Зокрема, на її території добудовано невеличку капличку. Крім того, центральна будівля у маєтку Порошенка, що нагадує Білий дім у Вашингтоні, скоро може змінити колір.

Так, на фото видно, як на одній із зовнішніх стін палацу влаштували «палітру» для нанесення різних фарб. Ймовірно, на цьому шматку робітники пробують різні кольори, у які в майбутньому доведеться фарбувати будинок.

Нагадаємо, нещодавно Порошенко розповів, що будівництво його заміського будинку затягнулося.

«Ми його будуємо 8 років і, на жаль, ми не дуже швидко це робимо. Ми все ще туди не в’їхали. І коли в’їдемо – невідомо. Це відповідальність дружини», — зауважив він.

tsn.ua