Антикоррупционный портал job-sbu.org > Экономика > Радник Кернеса заробить майже 30 млн на ремонті однієї дороги в Харкові
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Радник Кернеса заробить майже 30 млн на ремонті однієї дороги в Харкові

12:00 19.05.2011 0 571

Харківська міськрада за результатами тендеру 12 травня уклала низку угод на ремонт доріг міста на загальну суму 46,60 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
ТОВ «Паркінг+» отримає 27,90 млн грн. за ремонт вул.Плеханівської. За цю ж вулицю 508 тис грн. отримає ТОВ «Інститут Харківпроект».

До призначення головою Департаменту будівництва міськради та радником мера з питань ЖКГ директором за співзасновником ТОВ «Паркінг+» був Володимир Чумаков. Після призначення Чумакова керівником департаменту “Паркінг+” протягом 2010 року отримав підряди на ремонті роботи вартістю понад 120 млн грн.

Донецьке ТОВ «ШБ «Альтком» отримає 6,72 млн грн. за ремонт вул. Старомосковської (2,43 млн грн.), пров.Брянського (2,32 млн грн.), вул.Фесенківської (1,96 млн грн.).

ТДВ «Спецбуд – 3» отримає 765 тис грн. за ремонт в’їзду Фесенківського.

ТОВ «Стальконструкція» отримає 2,01 млн грн. за ремонт вул.Оренбурзької та 8,70 млн грн. за реконструкцію вул.Храмова на дільниці від вул.Дніпровської до вул.Тарасівської. Компанія контролюється Сергієм Воликом та Леонідом Костюковим, відомим як директор одного з дочірніх підприємств компанії «Харківстальконструкція», яка входить в корпорацію «Хакрівській будівельний союз» Олега Чигринова, Анатолія Бондаренко та Олександра Кагановського (зятя покійного Євгена Кушнарьова).

Нагадаємо, 16 травня голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк заявив, що у малих містах Донецької області немає коштів на ремонт доріг, тому місцеві влади могли б звернутися по фінансову допомогу до місцевих жителів.

tyzhden.ua