Прокуратура опротестувала підвищення зарплати меру Ужгорода

1

Прокуратура міста Ужгорода внесла протест на рішення VI сесії 6 скликання від 3 червня 2011 року, яким з 1 травня міському голові Віктору Погорєлову встановлено надбавку до зарплати за високі досягнення у праці та за виконання особливо важливої роботи розміром 100% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
Як повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, рішення сесії є незаконним та підлягає приведенню до вимог бюджетного законодавства.

Рішення суперечило Бюджетному кодексу, фактичні видатки на заробітну плату було здійснено не в межах фонду заробітної плати, та постанові Кабінету Міністрів України, яка передбачає суворий принцип економії коштів та матеріальних цінностей при розпорядженні бюджетними коштами.

Окрім того, інша постанова Кабінету Міністрів (№268 від 09.03.2011) передбачає встановлення надбавки за високі досягнення та за виконання особливо важливої роботи в розмірі 100% лише для керівників департаментів, управлінь, відділів, структурних підрозділів, які займаються розробленням проектів нормативно-правових актів, проводять їх експертизу. При цьому посада голови міської ради не входить до вказаного переліку посад.

zaxid.net