Працівники черкаського спецпідрозділу «Сокіл» побили адвоката

3

Увечері 17 серпня у дворі Соснівського районного суду Черкас співробітники оперативного спецпідрозділу «Сокіл» побили адвоката Дмитра Карпенка.
«Мене побили через те, що я як адвокат захищав свого клієнта, — розповів Дмитро Карпенко. Нині він лікується в стаціонарі Черкаської обласної лікарні. – Мого підзахисного, підприємця Кучеренка співробітники «Соколу» незаконно утримували під вартою, заштовхали до службового автомобіля і намагалися вивезти у невідомому напрямку. З родиною затриманого я намагалися перешкодити цьому. УБОЗівці відштовхували нас від воріт. Я зауважив, що їх дії є відверто незаконними та злочинними».
Після цього Карпенка затягли через ворота на територію суду і почали бити, повалили на землю. На нього одягли наручники і затягли до автомобіля.
«На голову мені натягли чорний синтетичний пакет і продовжили бити вже в автомобілі. При цьому правоохоронці нецензурно спілкувалися та погрожували закатувати до смерті.


Адвоката привезли на територію УБОЗ УМВС, там зняли наручники і виштовхали за ворота. Він відразу викликав собі швидку допомогу. Лікарі діагностували у потерпілого закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, численні забої м’яких тканин тулуба та кінцівок, забій нирок, рани на руках від наручників.
Факт свого побиття працівниками «Соколу» Дмитро Карпенко виклав у листі до обласної та генеральної прокуратури. Однак у обласній прокуратурі повідомили, що ними розглядається заява співробітників УБОЗу на яких нібито напав адвокат.

gazeta.ua