Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Постанова про арешт Тимошенко
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Постанова про арешт Тимошенко

20:00 24.05.2011 0 465

«Українська правда» отримала підтвердження того, що Генпрокуратура справді збиралася арештувати Юлію Тимошенко.
У розпорядження редакції потрапило рішення Печерського районного суду Києва про затримання Тимошенко з метою подальшого арешту.
Прокуратура аргументувала арешт у поданні тим, що Тимошенко «умисно ухиляється від проведення слідчих дій».
«Обраний стосовно Тимошенко Ю.В. запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд не забезпечує її належної поведінки та виконання процесуальних рішень слідчого».
«Тимошенко Ю.В. систематично ігнорує законні вимоги слідчого, перешкоджає встановленню істини у справі, ухиляється від досудового слідства…», — ідеться у поданні.
За даними слідства, Тимошенко зірвала допит 3 і 4 травня, прийшовши без захисника.
16 травня, за словами слідчого, Тимошенко «демонстративно викинула повістку» прямо в залі суду, де тоді слухалася її скарга на відкриття справи.


19 травня Тимошенко не прийшла на допит в зв’язку з хворобою, тоді як 20 травня вона брала участь у ефірі «Шустер Live».
23 травня лідерка БЮТ знову не з’явилася на допит.
У зв’язку з цим Печерський суд постановив затримати Тимошенко та доставити до суду під вартою з метою розгляду питання про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту.

24 травня Тимошенко було затримано в прокуратурі. Але її вирішили не везти до суду в зв’язку з тим, що «виконані всі слідчі дії та їй оголошено про закінчення слідства» у газовій справі.
Слідчим було видано постанову про звільнення Тимошенко.
На думку самої опозиціонерки, Генпрокуратура була змушена піти на це рішення під тиском громадськості, журналістів і Заходу.

pravda.com.ua