Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Посольство Франції: посла відізвали не через Тимошенко
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Посольство Франції: посла відізвали не через Тимошенко

15:30 09.08.2011 0 422

У Посольстві Франції в Україні зазначають, що посол Жак Фор відкликається у зв’язку із завершенням його трирічної місії.
Про це повідомили у прес-службі Посольства Франції в Україні, передає УНІАН.
«Його Високоповажність пан Жак Фор, який прибув до України у серпні 2008 року, завершує свою трирічну місію. Отже, всупереч розповсюдженій деякими джерелами інформації, ротація відбувається в рамках звичайної процедури», — зазначається в повідомленні.
Посольство нагадує зміст заяви, зробленої 5 серпня Міністерством закордонних та європейських справ Франції з приводу арешту колишнього прем’єра Юлії Тимошенко.
«Франція дуже стурбована арештом пані Тимошенко. Мотивації судового розгляду її справи викликають у нас запитання. Зокрема, нам видається, що право на захист не забезпечене», — йдеться в заяві.


«Ми постійно підкреслюємо, що додержання норм права є елементом побудови партнерства між Францією, Європейським Союзом та Україною. Франція разом зі своїми європейськими партнерами і надалі з великою увагою стежитиме за розвитком ситуації стосовно пані Тимошенко», — наголошували в МЗС Франції.
Раніше повідомлялося, що посла Франції в Україні було відкликано за його висловлювання щодо судового процесу над екс-прем’єром Тимошенко.

pravda.com.ua