Підкупати виборців почали регіонали

58

«Регіонал» Максим Луцький не вважає підкупом виборців поширення медикаментів з його портретом серед мешканців Солом’янського району Києва. Про це йдеться у заяві його прес-служби у відповідь на публікацію відповідної інформації «Спільної справи».

За словами Луцького, районний центр Червоного Хреста наприкінці листопада цього року отримав ліки для мешканців Солом’янки.

«А оскільки за мною як народним депутатом закріплений саме Солом’янський район, не бачу нічого протизаконного в тому, щоб контролювати тут ситуацію з медикаментами. Я дійсно посприяв надходженню до районних поліклінік препаратів «Ксефокам Рапід» і «Фероксон»: в медичні установи нашого району було доставлено 700 упаковок», — заявляє Луцький.

«Ці медпрепарати призначені для лікування судинних захворювань головного мозку і видаються хворим безкоштовно з обов’язкового (!) дозволу лікаря. Повторюся, ліки зберігаються в районних поліклініках. Ніхто не ходить по квартирах і не роздає медпрепарати від мого імені», — додав він.

Луцький також стверджує, що його портрети на ліках з’явилися виключно для «того, щоб уникнути можливих маніпуляцій з препаратами та запобігти їхньому продажу тим же малозабезпеченим людям».

«Я маю інформацію, що з легкої руки медичних працівників безкоштовні медикаменти потрапляють на так званий чорний ринок», — зазначив він.

За словами депутата, «інформацію про те, що ліки поширюються безкоштовно» на препаратах розмістили активісти соціальної ініціативи «Солом’янці – ефективну владу» разом з Червоним Хрестом.

«Регіонал» обурений, що його звинуватили у підкупі виборців напередодні виборів.

«Про який підкуп виборців можна заводити мову, якщо до початку виборчої кампанії ще більш ніж півроку? З таким спекулятивним підходом можна звести до підкупу будь-яку діяльність народного обранця в його окрузі. Допоміг полагодити опалення в житлових будинках – підкуп, вирішує соціальні проблеми своїх виборців – теж підкуп», — заявив він.

«Але ж люди для того й делегують своїх обранців у вищий законодавчий орган країни, щоб вони крім законодавчої діяльності мали можливість допомагати у вирішенні їхніх нагальних проблем», — вважає Луцький.

Як повідомлялось, у межах моніторингу підготовки до парламентських виборів активісти громадянського руху «Спільна Справа» нещодавно виявили, що від імені Луцького безкоштовно поширюються ліки, на упаковці яких розміщене фото самого «регіонала» та напис «Безкоштовно від Максима Луцького». Активісти розцінили це, як прямий підкуп виборців Солом’янського району міста Києва.

Колишній секретар Київради Олесь Довгий також почав передвиборчу агітацію в одному з районів на Лівому березі Києва, де днями презентував свою «соціально спрямовану новорічну акцію», яка полягає у роздачі знайомих киянам ще від часів Леоніда Черновецького продуктових пайків. До того ж Довгий зізнався, що агітує за себе стаханівськими темпами – особисто обходить за день мінімум 100 квартир.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ оприлюднили інформацію, що в Адміністрації президента пройшла закрита нарада штабу Партії регіонів, де було затверджено остаточний список кандидатів від влади на 10 мажоритарних округах столиці.

До тих, кого реально підтримуватиме Банкова, разом з відомими регіоналами потрапили: Алла Шлапак (округ у Печерському районі), Олесь Довгий (Дніпровський район), Віктор Пилипишин (Шевченківський район), Лев Парцхаладзе (Києво-Святошинський район), Валерій Борисов (Деснянський район), Ігор Лисов (Голосіївський район), Максим Луцький (Солом’янський район), Олександр Супруненко (Дарницький район), Олександр Пабат (Києво-Святошинський район), Валерій Миронов (Подільський район).

По материалам: tyzhden.ua