Антикоррупционный портал job-sbu.org > Новости и происшествия > На Запоріжжі голова сільради «поховала» живу жінку
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

На Запоріжжі голова сільради «поховала» живу жінку

08:00 15.08.2011 403

У Запорізькій області голова сільради «поховала» на папері ще живу жінку та підробила заповіт, щоб привласнити її земельний пай.
Інцидент стався у селі Вознесенівка Мелітопольського району. Потерпіла дізналася, що вже має свідоцтво про власну смерть, випадково. І тепер 80-річна Лідія Іванівна, у якої відібрали землю, змушена доводити, що насправді жива.
Майже чотири гектари землі отримала донька керівника сільради.
Як виявилося, після смерті матері Лідії Іванівни у селі, де колись мешкала родина, залишилась квартира. Житло пані Лідія вирішила продати. А от про землю, яка належала її матері після розпаювання, жінці не повідомили.
Утім, про пай знали у сільраді. І в документах раптом з’явилось свідоцтво про смерть Лідії Іванівни. Після того, як стареньку заочно поховали, на стіл до нотаріуса поклали сфальшований заповіт. За ним вся земля перейшла дочці голови сільради, розповіли у прокуратурі.


«Встановлено що заповіт, згідно з яким перейшло право власності на вказаний земельний пай, був складений на підставі підроблених документів.. Особа, яка нібито заповіла вказану землю родичам службових осіб Вознесенської сільської ради, є живою», — розповіла Ганна Камлик, заступник прокурора Мелітопольського району.
Прокуратура порушила кримінальну справу. Лідії Іванівні пообіцяли віддати її землю. А от про відшкодування моральних збитків наразі не йдеться.
За підробку документів посадовцям сільради загрожує обмеження волі на строк до 3 років. Варто зазначити, що це вже шоста кримінальна справа щодо діяльності Вознесенівських керівників. Але вони й досі працюють.

gazeta.ua