Антикоррупционный портал job-sbu.org > Новости и происшествия > На Рівненщині голова райдержадміністрації вкрав санаторій
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

На Рівненщині голова райдержадміністрації вкрав санаторій

09:30 21.05.2011 0 539

У Рівненській області голова райдержадміністрації разом із родиною привласнили санаторій вартістю більше 6 млн. грн.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ України.

Згідно з інформацією, до махінації із привласнення санаторію родина готувалася з 2005 року. До плану чиновник залучив свою дружину, головного бухгалтера санаторію, і сина-приватного підприємця. Дружина, згідно з підробленими документами, надала позику санаторію для проведення ремонту, а безпосередньо ремонтну роботу мав виконати син.

У підроблених актах, згідно з інформацією, шахраї вказали неіснуючі борги в 715 тисяч гривень та майже два мільйони гривень, як витрачено на ремонтно-будівельні роботи. У результаті — в 2007 році за борги санаторій і перейшов у власність родини чиновника. Майновий комплекс оцінюється у 6 млн. 358 тис. гривень.

Прокуратура Рівненської області порушила проти всієї злочинної групи кримінальну справу за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, а також службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки, вчинених організованою злочинною групою.

Фігурантам загрожує до дванадцяти років позбавлення волі. На даний час на майно санаторію накладено арешт і вирішується питання щодо повернення його законним власникам – трудовому колективу та профспілковим організаціям.

golosua.com