Антикоррупционный портал job-sbu.org > Новости и происшествия > На Прикарпатті СБУ виявила 30 тис. пляшок фальсифікованого алкоголю
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

На Прикарпатті СБУ виявила 30 тис. пляшок фальсифікованого алкоголю

11:00 16.05.2011 0 532

Співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області на одному з торгових складів міста затримали при розвантаженні партію фальсифікованих алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного збору у кількості близько 30 тис. пляшок. Про це УНН повідомили у прес-службі СБУ.

Партія контрафактної горілки була ввезена в Івано-Франківську область із сусідньої області і прямувала з підпільного цеху до продовольчих крамниць. Експертиза встановила, що вміст пляшок — це спирт, розведений водою. Зазначений у накладних завод-виробник припинив свою діяльність ще у 2009 році. На етикетках надруковано назви неіснуючих брендів – “Криївка Бандерівська”, “Криївка Боївка”, “Криївка Сотника”, “Справжня пшенична елітарна”.

Вартість вилученого алкогольного фальсифікату становить 514 тис. грн. Продаж такої партії алкоголю без сплати акцизних зборів у роздрібній мережі міг спричинити недоотримання бюджетом коштів у розмірі 240,89 тис. грн.

Порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), що карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з вилученням і знищенням вироблених товарів і конфіскацією обладнання для їх виготовлення, та за ст. 216 (незаконне виготовлення, підроблення, використання або збут підроблених марок акцизного збору) КК України.

unn.com.ua