Антикоррупционный портал job-sbu.org > Популярные статьи > На об’єктах Євро-2012 будівельникам не платять зарплату
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

На об’єктах Євро-2012 будівельникам не платять зарплату

13:15 19.08.2011 0 498

Будівельникам, задіяним на об’єктах до чемпіонату Європи з футболу, затримують зарплатню.
Про це повідомляє «Радіо «Свобода» з посиланням на профспілкових лідерів і самих робітників.
Робітники з НСК «Олімпійський» кажуть, грошей платять мало та ще й не вчасно. Вони вважають, що така ситуація ставить під загрозу якість і терміни завершення будівництва.
«Отримую по сто гривень на день, дехто має — 150. Це дуже мало! Затримують зарплатню постійно. Зараз затримують вже тиждень», — сказав один з будівельників.
Днями президент Віктор Янукович заявив, що робітникам, задіяним на НСК «Олімпійський», підвищили зарплатню в середньому до 3 тисяч 800 гривень на місяць. Однак, самі працівники кажуть, що таких грошей не бачать.
А робітники, що будують розв’язку біля станції метро «Дніпро» додають, зарплату затримують надовго, а можуть і взагалі не заплатити.


Тим, хто працює на постійній основі, за словами будівельника, затримують платню приблизно на два тижні. Платять на будівництві розв’язки приблизно 2500 гривень.
Подібна ситуація і з будівництвами до Євро-2012 у Львові та Донецьку. У Харкові про затримання платні немає жодних підтверджених даних. Місцеві журналісти кажуть, усіх, хто висловлює невдоволення оплатою праці, у Харкові дуже швидко звільняють з роботи.
Однак голова правління «Київміськбуду», який веде будівництво НСК «Олімпійський», Михайло Голиця запевнив, що жодних проблем немає.
«Є кошториси, і ми не бачимо жодних проблем на НСК «Олімпійський». Щодо зарплатні — проблем немає, вони давно зняті», — сказав він.
Не знають нічого про затримання зарплати і радник президента, координатор з підготовки до Євро-2012 Валерій Пустовойтенко та директор турніру Євро-2012 від УЕФА в Україні Маркіян Лубківський.
У компаніях, які будують об’єкти до турніру в регіонах, від коментарів відмовляються.
Як відомо, стадіони у Києві та Львові планують завершити у жовтні, всі інші будівництва до Євро-2012 — до кінця року.

pravda.com.ua