Антикоррупционный портал job-sbu.org > Новости и происшествия > На Львівщині СБУ спільно з КРУ викрили фінансові порушення у вугільній галузі на суму понад 2,8 млн. гривень
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

На Львівщині СБУ спільно з КРУ викрили фінансові порушення у вугільній галузі на суму понад 2,8 млн. гривень

14:00 27.08.2011 0 504

Співробітники СБ України викрили протиправний механізм розтрати державних коштів службовими особами низки шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну – структурних підрозділів державного підприємства «Львіввугілля».

Встановлено, що у 2010 році посадовці вугільнодобувних підприємств вносили неправдиві данні в облікові документи щодо обсягу видобувного твердого палива, внаслідок чого були викривлені планові показники з видобутку вугілля в сторону збільшення. На підставі підроблених документів, за перевиконання плану вуглевидобутку працівникам шахт були безпідставно нараховані і виплачені грошові премії. У ході ініційованої СБУ перевірки КРУ у Львівській області підтверджено незаконність виплати державних коштів на суму понад 2,8 млн. гривень.

За фактом безпідставних виплат премій стосовно керівника однієї із шахт регіону Управлінням СБУ у Львівській області порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Слідство у справі триває.
daily.com.ua