Антикоррупционный портал job-sbu.org > Новости и происшествия > На хабарі зловили заступника начальника податкової міліції Полтавщини
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

На хабарі зловили заступника начальника податкової міліції Полтавщини

15:00 02.08.2011 679

Співробітники Управління Служби безпеки України в Полтавській області затримали заступника начальника управління податкової міліції-начальника слідства Державної податкової служби в Полтавській області за підозрою у вимаганні й одержанні хабара в розмірі 7 тис. доларів.
Про це сказано у повідомленні УСБУ в області.

Заступник начальника Податкової вимагав від суб’єкта підприємницької діяльності хабар за те, щоб припинити розслідування додаткових епізодів у кримінальній справі.

Відповідно до повідомлення, співробітники СБУ затримали посадову особу безпосередньо при одержанні хабара.

За матеріалами СБУ органами прокуратури проти податківця порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу (одержання хабара).

Нагадаємо, 29 липня У Керчі «на гарячому» затримано податкового міліціонера, який збирав щомісячну «данину» з підприємця.

Напередодні прокуратура Одеської області також порушила кримінальну справу стосовно працівника міліції, який вимагав та отримав хабар $1,5 тис за непритягнення до кримінальної відповідальності місцевої мешканки.

tyzhden.ua