Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Могильову радять звільнитися через слово «Львів»
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Могильову радять звільнитися через слово «Львів»

13:00 13.05.2011 0 633

Народний депутат, член фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батькіщина» Олександр Гудима закликає міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова подати у відставку через погане знання української мови, тому що вважає, що таким чином міністр не виконав доручення президента Віктора Януковича вивчити її. Про це він сказав у парламенті, звертаючись до міністра.
«Я рекомендую вам піти у відставку, тому що ви не виконали наказ президента протягом трьох місяців вивчити державну мову», — заявив Гудима.

Він зазначив, що під час свого виступу Могильов неправильно відтворив назву Львова, кажучи «у Львіві» замість «у Львові».

Нагадаємо, 1 липня 2010 року Янукович доручив Могильову протягом двохмісяців, тобто до вересня 2010року, вивчити українську мову.

1 вересня 2010 року Могильов заявив, що знання української мови є не головним у роботі міліції, визнавши, що його українська не досконала.

Нагадаємо, 1 вересня прем’єр-міністр України Микола Азаров, відповідаючи на запитання, чи впорався міністр внутрішніх справ із завданням президента Віктора Януковича вивчити українську мову, пообіцяв вивчати її разом з Анатолієм Могильовим.

tyzhden.ua