Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Міліція зупинила джип за співчуття до Тимошенко
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Міліція зупинила джип за співчуття до Тимошенко

12:00 06.08.2011 380

Народні депутати від Блоку Юлії Тимошенко не дозволили міліціонерам оштрафувати водія автомобіля – джип Toyota – за підтримку екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.
Близько 12 години в суботу, 6 серпня, на Хрещатику поблизу Печерського суду Києва, де розглядають справу Тимошенко, кілька міліціонерів зупинили білий джип Toyotaпісля того, як його водій, проїжджаючи повз розбите прибічниками Тимошенко наметове містечко, подав кілька ритмічних сигналів за допомогою автогудка. Троє міліціонерів на чолі з майором міліції, котрий відмовився назватися кореспонденту Тижня, намагались оштрафувати водія за «використання автогудка без спричинених умовами дорожнього руху підстав та в неналежному місці».

Довкола автомобіля зібралися близько 20 прихильників Тимошенко, до яких незабаром приєднались двоє депутатів фракції БЮТ. Після палкої суперечки міліціонери дозволили автомобілю їхати далі.

«Міліціонери побоялися, що їх поб’ють, і їм нікуди було подітись», — заявив Тижню один з учасників суперечки депутат Верховної Ради Сергій Пашинський.

За словами кореспондента Тижня, автомобіль їхав Хрещатиком від вулиці Богдана Хмельницького в напрямку Бессарабської площі. Рух на цій ділянці в суботній день необмежено.

Нагадаємо, суддя Родіон Кірєєв змінив запобіжний захід для Юлії Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту.

У зв’язку з цим, партія «Батьківщина» розпочала безстрокову акцію протесту.

Наразі біля Печерського райсуду Києва зібралося близько 100 прихильників Тимошенко. Депутати поставили 20 наметів. Вхід до двору суду перекритий залізним парканом і охороняється працівниками «Грифону».

tyzhden.ua