Антикоррупционный портал job-sbu.org > Экономика > Лісникам накупили портретів Януковича на 15 мільйонів. Документ
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Лісникам накупили портретів Януковича на 15 мільйонів. Документ

15:20 09.08.2011 0 458

Керівництво Держагенства лісових ресурсів змусило 300 лісництв закупити на 15 мільйонів гривень портретів президента Віктора Януковича та гербів.
Про це йдеться в розслідуванні «Економічної правди».
«Пару місяців тому з центру прийшла вказівка сплатити за сувенірну продукцію якійсь київський фірмі. Невдовзі нам прислали рахунок: треба було купити 70 портретів Януковича на 12 тисяч гривень та майже сорок сувенірних гербів на 40 тисяч. А скажіть мені, куди я повішу 70 портретів президента, якщо у мене всього 20 кімнат на все лісництво? В туалет хіба що. Там ще Янукович не висить», — розповів керівник одного з лісництв.
Щоб перевірити масштаб угоди журналісти подзвонили до відділу продажів «Офіс-про», яке постачало портрети.
Там вони з’ясували, що портрети і герби замовили в 300 лісництв.
«Ми всім лісгоспам, дзвонимо, просимо ці портрети і герби забрати», — зауважили в компанії.


Менеджер компанії також зізнався, що людиною, з якою щодо портретів вони контактують в Державному агентстві лісових ресурсів, є Роман Новіков.
Сама ж фірма «Офіс-про» належить депутату Києво-Святошинської ради від партії Арсенія Яценюка «Фронт змін» Святославу Крижевичу.
Сам Новіков підтвердив факт знайомства з одним з представників «Офіс-про». Однак про свою роль в поширенні портретів Януковича по лісгоспах говорити відмовився.
Крім того за інформацію видання керівники Держагентства лісових ресурсів змушують лісників продавати ліс компанії, яка близька до голови відомства Віктора Сівця на 30% дешевше справжньої вартості.
Сівець же відмовився говорити на цю тему. У його відомстві пообіцяли провести перевірку за умови, якщо видання розкриє джерела інформації.

gazeta.ua