Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Кужель відмовляється «зливатися» з «регіоналами»
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Кужель відмовляється «зливатися» з «регіоналами»

10:00 17.08.2011 375

Заступник голови партії «Сильна Україна» Олександра Кужель не приєднуватиметься до Партії регіонів. Про це вона написала у Facebook у вдповідь на питання одного з користувачів.
«Я для себе рішення прийняла — для мене перехід в ПР неприйнятний», — заявила Кужель.

Вона зазначила, що напередодні на раді партії почалася дискусія з приводу злиття з Партією регіонів, про яке заявив лідер партії Сергій Тігіпко.

«Сьогодні на партраді було прийнято рішення про початок партійної дискусії. І це правда. Для мене дуже важливо як себе поведуть облпарторганізації. Вони повинні самі прийняти рішення», — зазначила Кужель.

Вона також підкреслила, що буде активним учасником цієї дискусії, але для себе рішення вже прийняла.

Нагадаємо, напередодні під час брифінгу прем’єра та віце-прем’єра Тігіпка Азаров заявив, що партія «Сильна Україна» вирішила увійти до складу Партії регіонів.

Зазначимо, газета «Сегодня» припустила, що Кужель, яка «не в захваті» від рішення Тігіпка, може створити власну партію, «яка буде ближче до Юлії Тимошенко, ніж до Віктора Януковича».

Раніше, 11 серпня Кужель написала на своїй сторінці у Facebook, що їй «як жінці, яка працювала з Юлією Тимошенко, по-людськи шкода її і її маму та сім’ю».

«Не кожен зможе витримати такі випробування. Хотіла б сказати, що мене лякають масові обвинувальні процесси, що розгорнулися в країні… ми всі не можемо не визнати, що нас об’єднує одне почуття — відчуття незахищеності та повного безправ’я в поєдинку з Системою», — написала Кужель.

tyzhden.ua