Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Командир «Беркута» вдарив громадського діяча. Оновлено
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Командир «Беркута» вдарив громадського діяча. Оновлено

16:30 21.05.2011 0 438

Главу громадської організації «Коаліція учасників Помаранчевої революції» Сергія Мельниченка співробітник підрозділу «Беркут» вдарив по обличчю.

Як повідомляє прес-служба КУПР, це сталося після того, як Мельниченка загрузили до автозака під час подій на ринку «Лісовий».

«Після того, як до автозака загрузили Мельниченка і ще 12 активістів-захисників ринку, в будку автозака зайшов командир Беркута у званні підполковника міліції і зі словами «Ти мене вже дістав» навідмаш вдарив по обличчю. Це бачили 12 свідків», — йдеться у повідомленні.

«Як повідомило джерело, що заслуговує довіри, прокуратурою ще зранку було винесено припис про затримання Мельниченка і пред’явлення йому звинувачення за статтею 185 — порушення правил проведення мітингів і демонстрацій, і статтею 173 — злісна непокора законним вимогам міліції», — зазначили у КУПР.Організація вимагає проведення службового розслідування за фактом неприпустимої поведінки офіцера міліції, «який так і залишився для захисників ринку невідомим підполковником».

Пізніше прес-служба повідомила, що Мельниченка, який є інвалідом 2-ї групи, «вдалося визволити завдяки втручанню народних депутатів України Кирила Куликова і Михайла Волинця».

«Активістів тримали в камері понад чотири години без будь-яких пояснень, що є брутальним порушенням чинного законодавства України», — йдеться у повідомленні.

«Лише прибуття на місце подій народних депутатів допомогло змусити міліцію хоча би частково дотримуватися Закону і відпустити інвалідів. Решту активістів також не мали права тримати понад 3 години, проте тримали більше 4-х», — зазначили у організації.

Також повідомляється, що «захисників підприємців ринку «Лісовий» везтимуть до Деснянського районного суду Києва».

kiev.pravda.com.ua