Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Канадські дипломати вимагають пояснити Україні наслідки
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Канадські дипломати вимагають пояснити Україні наслідки

08:00 12.08.2011 462

Колишні дипломати, що представляли Канаду в Україні, просять показати українській владі, що угода про вільну торгівлю буде залежати від дій влади.
З відповідною заявою до уряду Канади звернулися посол Канади в Україні (1998 — 2001) Дерек Фрейзер, генконсул і повірений у справах Канади в Україні (1990 — 1992) Нестор Гайовський, помічник заступника міністра Оттави (у відставці) Стюарт Гудінгс, старший помічник заступника міністра із зв’язку (у відставці) Кеннет Т. Хепберн і посол Канади в Україні (1992-1995) Франсуа Матіс.
«Позбавлення українською владою волі колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко призвело до міжнародної критики з приводу очевидності використання закону для проведення політичних переслідувань в Україні», — йдеться в листі.
«Ми пишаємося відвертою заявою міністра закордонних справ Джона Берда, який засуджує українські дії», — зазначають дипломати.


«Ми просимо уряд Канади прийняти ще один крок і дати зрозуміти українській владі, що укладення угоди про вільну торгівлю з Україною, про що в даний час ведуться переговори, буде залежати від дотримання українським урядом букви і духу верховенства закону, прав людини та демократичних свобод» , — заявили підписанти листа.
Раніше МЗС Канади висловило свою стурбованість щодо ситуації з арештом Тимошенко.

tyzhden.ua