Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Губернатор Львівщини вважає, що в зіткненнях на День перемоги винні СБУ і МВС?
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Губернатор Львівщини вважає, що в зіткненнях на День перемоги винні СБУ і МВС?

11:00 10.05.2011 0 519

До провокації на День перемоги у Львові, що призвела до зіткнення між націоналістами, міліцією і представниками деяких політсил, причетні Міністерство внутрішніх справ і Служба безпеки України. Так вважає губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк, цитує його слова прес-служба Всеукраїнської організації «Свобода».

У ВО відзначили, що сьогодні М. Цимбалюк написав заяву про відставку у присутності депутатів-«свободовців» обласної та міської рад і преси.

«Михайло Цимбалюк зазначив, що не тримається за крісло, і не вважає себе винним (в зіткненнях на День перемоги — ред.), що буде з’ясовувати, чому так сталося і карати винних. Також голова ОДА заявив, що провокацію влаштувала МВС і СБУ» , — заявили в прес-службі «Свободи».

У політорганізації також додали, що депутати Львівської обласної ради від ВО «Свобода» ініціюють скликання позачергової сесії щодо подій 9 травня у Львові.

Нагадаємо, що вчора, 9 травня, «свободівці» заявили, що покладають відповідальність за провокації у Львові на Михайла Цимбалюка і будуть вимагати його відставки.

Додамо також, що 9 травня після офіційних заходів у районі пагорба Слави та Марсового поля відбулися зіткнення між представниками патріотичних сил та особами, які святкували День перемоги — представниками партій КПУ, «Родіна», «Русское единство» і ветеранами.

golosua.com