Антикоррупционный портал job-sbu.org > Новости и происшествия > Геи-грантоеды навязывают Украине «идеологию извращений», — глава Правого Сектора Ярош
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Геи-грантоеды навязывают Украине «идеологию извращений», — глава Правого Сектора Ярош

23:21 05.06.2015 921

скачанные файлы (1) Лидер Правого сектора Дмитрий Ярош обрушился с критикой на организаторов «Марша равенства» в Киеве, который должен пройти 6 июня.
На одной из своих страниц в социальной сети Дмитрий Ярош написал: «Организации «ЛГБТ» обычно позиционируют себя как защитников «невинных жертв», страдающих от «гомофобии». Но в действительности они исповедуют крайне агрессивную идеологию, которая не терпит инакомыслия»
Представители «Правого сектора» еще во вторник обратились с просьбой к киевскому градоначальнику Виталию Кличко отменить ЛГБТ-акцию.
В четверг Кличко и сам обратился к организаторам «Марша равенства» с просьбой перенести акцию, «когда на востоке Украины продолжается война».
Представители правозащитной организации Amnesty International, напротив, призвали власти обеспечить безопасность всем участникам марша.
Пресс-секретарь «Правого сектора» Артем Скоропадский подчеркнул, что бойцы «Правого сектора», которые сейчас находятся на фронте, не будут специально ехать в Киев, чтобы помешать «Маршу равенства». Впрочем, по его словам, в столице есть много других участников «Правого сектора».

По материалам: versii.com


  • Гость: Згадана "ідеологія" мучить людей на Україні давно. 1. Як, крім збочень, в сучасній українські політиці, гарантувати конспіративний рівень злагодженості політичних клірів-"активів"? Якщо патріотичний скепсис виходить причиною конфліктів-дебатів серед "нерпичетних до інтимних конспірувань" -- то серед згуртованих збоченнями "все чьотко", діють миттєво й без роздумів, ні перед чим не спиняються заради фантазій своїх лідерів, як то було в фашистській "с-а" в 1933-1934. 2. На початку 1980-х кілька малят(я не виняток) самі, добровільно, лягли на дорогу(якраз там, де мало їхати начальство) -- протестували проти "катань з начальніками". Шляхом розтління тоді вербувались "підростаючі зміни" -- після скандалу(мєнтів шлях трафляв під час розпитування дітей про причину такої поведінки -- тоді й в міліції, як виявилось, цінувалась етика) "катання" припинились(надовго). Хтось з тих, хто тоді протестували проти культивування збочень, ще живі -- а ті збезчещені, кого "катали" тоді, зараз і при владі, і уникають люстрації, вміло вибріхуючись. То зараз планується "скандал навпаки"? 3. На минулих подібних акціях організаторів били. Били не "по орієнтації" і не "за рівність". Били за кривду, уникнути відповідальності за яку й прагнули організатори, коли зосереджували увагу на "орієнтації". Організатори "свіжої" акції не бояться, що їх хтось впізнає, хто давно шукав, і буде "як раніше"? P.S. Я горбатий, мене марно навіть тулити до плоту -- рівніший від того не стану. При ненависті до тих збоченців, що чинять наругу над дітьми -- мені глибоко байдуже яка в кого орієнтація, які мотиви і який досвід, якщо й для інших в житті важливі далебі не збочення. Однак дуже неприємно, коли збочений досвід стає в когось нав'язчивою манією, основою політичною діяльності(з партії робиться істерія збочень -- "порнотеатр одного абсурду"), або навіть провокує кривавий конфлікт.