Антикоррупционный портал job-sbu.org > Новости и происшествия > Емілію Подляшецьку спіймали на хабарі
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Емілію Подляшецьку спіймали на хабарі

06:00 24.08.2011 510

Політичні інтриги, конформізм і корупція – це далеко не великий перелік характеристик сучасних львівських політиків. Однак, як продемонстрував гіркий досвід сумновідомого судді-колядника, не завжди бабло перемагає. Ось і ще одну представницю львівського політикуму нещодавно спіймали на хабарі.

На цей раз у тенета антикорупційної машини потрапила відома у Львові не одним скандалом екс-депутат обласної ради Емілія Подляшецька, яка, будучи начальником Держінспекції з контролю якості лікарських засобів у Львівській області, безсоромно вимагала у ТзОВ «Салермо» хабар в сумі 4000 грн. Цю невеличку суму держінспектор вимагала за погодження документації і на виготовлення ліцензії на діяльність аптеки.

Перший скандал за участю цієї жіночки у Львові відбувся ще у далекому 2005 році. Вона тоді керувала міською організацією «Батьківщини». Тодішній керівник обласної організації Іван Денькович звинуватив її у зв’язках з СДПУ (О). За його словами, Подляшецька таємно приймала в організацію есдеків і зеків. За ці безчинства її і вигнали з партії.

Однак цей випадок ніяк не підірвав моральний дух мужньої жінки, вона поскаржилась на політрепресії і помандрувала в «Нашу Україну», від якої і пройшла в облраду. Однак там вона теж довго не затрималася.

Спочатку Емілія Подляшецька долучилася до позафракційного об’єднання «Нова Галичина», яке поставило собі високу мету — боротися з «галицьким рагулізмом» і корупцією(!). Згодом вона і зовсім покинула «НУ», знайшовши політичне пристанище в партії Балоги «Єдиному центрі». Згодом, як писали ЗМІ, вона разом з Оксаною Білозір покинула лави ЄЦ і увійшла у до якогось об’єднання жінок-депутатів (хоча офіційний сайт обласної організації досі її подає як заступника голови ЛОО ЄЦ).

Відзначимо, що Емілія Володимирівна періодично міняла не лише партійні структури, а й місце праці. Після скандалу з «Батьківщиною» вона попрацювала якийсь час заступником керівника апарату Львівської ОДА, а згодом очолила Держінспекцію з контролю якості лікарських засобів у Львівській області.

Ймовірно, саме тут завершиться політичний та кар’єрний зліт цієї емансипованої жінки. Хоча, можливо, хтось просто підставив цю чесну, порядну і безкомпромісну жінку. І таке буває.

Але не забуваймо народу мудрість — «за все в житті треба платити».

vgolos.com.ua