Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Донецький Комітет опору диктатурі закликає до Народного маршу
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Донецький Комітет опору диктатурі закликає до Народного маршу

09:30 21.08.2011 0 428

Донецький обласний Комітет опору диктатурі закликає жителів регіону до участі в Народному марші у День Незалежності України 24 серпня.
Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться у заяві, прийнятій вчора на черговому засіданні обласного Комітету опору диктатурі.
«Щоб висловити власну позицію, приєднуйтеся до Комітету опору диктатурі і Народному маршу 24 серпня, який розпочнеться о 10.30 з площі Леніна в Донецьку і завершиться біля пам`ятника Шевченка мітингом, присвяченим Дню Незалежності України», — закликали члени комітету.
У своїй заяві вони підкреслили, що «режим Віктора ЯНУКОВИЧА збожеволів, і особливо його навіженість видно у Донецьку — місті, де нинішній Президент України розпочинав свою політичну кар`єру і де зміг вже побудувати свою «ідеальну країну» — авторитарну і невільну».


Члени комітету вважають, що Донецька область зараз — це «прообраз майбутнього усієї країни».
«Завдяки ЯНУКОВИЧУ і його команді наша область перетворилася на закрите акціонерне товариство кількох кланів, які ведуть постійну і запеклу боротьбу між собою за отримання більших прибутків, більшого впливу і більших ресурсів», — наголошується у прийнятій заяві.
Її автори підкреслюють, що «страждають від цього пересічні громадяни і особливо ті, хто перебуває на передовій лінії фронту із захисту громадянських прав і свобод, незалежної думки — це журналісти».
На думку членів комітету, за грубим посяганням на базові права людини — свободу висловлень, свободу думки і свободу слова — «стоїть Партія регіонів».
Тому Донецький обласний Комітет опору диктатурі закликає громадян на наступних виборах «не допуститися нової помилки».

unian.net