Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Депутат Ковельської райради Сергій Повар проти восьмирічної дитини
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Депутат Ковельської райради Сергій Повар проти восьмирічної дитини

05:00 16.05.2011 0 432

Депутат проти восьмирічної дитини. На Волині народний обранець натовк малого у купі піску. Будівельний матеріал депутат привіз для ремонту і залишив посеред двору. Діти в піску гралися і, вочевидь, розкидували. Тепер депутату інкримінують злісне хуліганство.

Цю купу піску Максим тепер обходить стороною. Хлопчик і досі не може збагнути, за що дістав стусанів. Були синці і садни.

Максим Зінчук, постраждалий:

— Я грався у піску і забіг наверх. Він якраз виходив виносити сміття і взяв мене за капюшон в кофті і почав бити лицем.

Мама Максима одразу викликала міліцію. На місці правоохоронці дізналися: чоловік товк дитину, аж поки не втрутилися люди.Микола Дубій, начальник Ковельського міськвідділу міліції:

— Сергій дуже зухвало відносився до дитини, емоційно. І люди, які там були, навіть відтягували його. Пізніше він пояснював, що трішки погарячкував і мотивував, що це пісок його, привіз, це його власність.

Мешканці багатоповерхівки поведінкою сусіда здивовані. Пані Тетяна каже, Сергія Повара знає багато років і тільки з гарного боку.

Тетяна Дем’янчук, сусідка Сергія Повара:

— Я не вірю, що він це зробив. Ми його всі любимо, прекрасна людина, прекрасна сім’я. А що таке сталося, я цього не бачила.

Поспілкуватися особисто з депутатом не вдалося. Був у від’їзді. По телефону ж сказав: усе дуже перебільшено.

Сергій Повар, депутат Ковельської райради:

— Побутове перетворили у щось таке страшне. Що вже приписують, що і давив, і хто знає шо. Хлопчик здоровий, на другий день був у школі. І все це я писав у Ковельську прокуратуру. Мати б мені ніколи не простила, якби я щось таке зробив.

Кілька днів тому обласна прокуратура порушила кримінальна справу проти депутата Ковельської райради Сергія Повара за статтею «злісне хуліганство».

Андрій Гіль, прокурор Волинської області:

— Є така термінологія у кримінальному праві, як нікчемний привід для того, щоб заподіяти комусь тілесні ушкодження. Це обурило і громадськість, бо була публікація в пресі, і ми теж, провівши перевірку, прийняли рішення відносно цього депутата.

Мама Максима розповіла: депутат уже приходив до них із вибаченнями. Наталія навіть написала заяву в прокуратуру, що претензій до кривдника не має. Але на хід справи цей документ не вплине. За кримінальним кодексом, злісне хуліганство карається штрафом від восьми з половиною до 17 тисяч гривень або арештом до 6-ти місяців чи обмеженням волі на термін до 5-ти років.

stopotkat.net