Азаров нахамив журналістці, яка поцікавилася долею Черновецького

2

Прем`єр Микола Азаров вважає, що відсутність на робочому місці мера Києва Леоніда Черновецького не впливає на якість роботи столичної влади.
Про це він заявив на брифінгу у п’ятницю, повідомляє УНІАН.
«Я зараз обговорюю всі ці питання щодня практично в Києві з чинним головою адміністрації (Олександром Поповим). Для мене немає жодних проблем і для уряду також», — сказав Азаров.
При цьому він висловив подив, що журналістів хвилює тема відсутності Черновецького на робочому місці.
«Якісь проблеми через це в Києві є? Давайте задамося питанням. Є якісь проблеми через те, що Леонід Михайлович зараз перебуває в якійсь відпустці чи ні? У киян є проблеми?».


При цьому Азаров запитав у журналістки, яка ставила запитання про відсутність Черновецького, її прізвище, і пообіцяв зателефонувати найближчим часом Черновецькому і повідомити, що вона цікавиться його відсутністю.
«У Попова виходить? Виходить. А йому заважає відсутність Черновецького? Не заважає. А от дівчині заважає. Я спеціально сьогодні зателефоную Черновецькому і скажу, що дівчина, Льоню, без тебе жити не може. Негайно зв`яжися з нею, поінформуй її», — сказав він.
Як відомо, Черновецький практично не з`являється на своєму робочому місці з листопада минулого року, коли головою КМДА було призначено Попова.
27 січня Азаров доручив Попову «обов`язково знайти» Черновецького і повернути його до роботи, однак досі цього зроблено не було.
Нещодавно ЗМІ повідомляли, що Черновецький перебуває в Ізраїлі, громадянином якого є вже 17 років.

pravda.com.ua