Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Азаров «асабісто» поїхав до Лукашенка
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Азаров «асабісто» поїхав до Лукашенка

15:00 19.05.2011 0 482

Прем’єр-міністр України Микола Азаров відбув до Мінська для участі у засіданні ради глав урядів держав-учасниць Співдружності незалежних держав.
Під час засідання планується розглянути питання співпраці в рамках СНД, зокрема щодо зони вільної торгівлі, повідомляє УНІАН.
Очікується, що в ході візиту Азаров проведе зустріч із президентом Білорусі Олександром Лукашенком, а також зі своїм білоруським колегою Михайлом Мясніковичем.
У поїздці до Білорусі прем’єр-міністра супроводжують міністр освіти та науки, молоді і спорту Дмитро Табачник, міністр культури Михайло Кулиняк, урядовий уповноважений з питань співпраці з Російською Федерацією, державами СНД та іншими регіональними об’єднаннями Валерій Мунтіян та інші урядовці.
Як відомо, президент Білорусі Олександр Лукашенко у квітні не приїхав до України на заходи, присвячені 25-м роковинам аварії на Чорнобильській АЕС.


Питання про причини такого рішення він переадресував президенту України: «Поставте це питання Януковичу: чому білоруський президент не присутній на їхніх заходах. Це ви в них запитайте. На жаль, «вошивості» вистачає в нинішнього керівництва України».
Він також заявив, що не збирається бути «подпевалой» ні в президента України, ні в президента Росії, який приїхав на чорнобильські заходи.

pravda.com.ua